Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До Харкова приїхала нова партія вакцини AstraZeneca: кому зроблять щеплення

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Ця вакцина закінчилася у регіоні кілька днів тому.

Нова партія призначена для тих, хто одержав першу дозу цієї вакцини.

Вже з 9 грудня у пунктах вакцинації жителі Харківської області зможуть зробити щеплення другою дозою вакцини AstraZeneca проти коронавірусу. Про це повідомив директор обласного департаменту охорони здоров'я Максим Хаустов. "Объектив". 

"Так, кілька днів тому AstraZeneca закінчилася. Таке було по всій країні, а не тільки у нас. Але зараз нова партія вже надійшла до регіону. Сьогодні вона видається зі складу бригадам, які вже завтра нею щеплюватимуть населення", — сказав Хаустов.

Наразі AstraZeneca буде доступна виключно для другої дози вакцинації. Усі інші вакцини — Pfizer, Moderna та CoronaVac — у достатній кількості, уточнив чиновник.

"Коли закінчується якась вакцина — вона стає дуже популярною чомусь. Коли AstraZeneca була у достатній кількості — її ніхто не хотів. Зараз із Moderna те саме. Такий менталітет — те, чого немає, вважається найкращим. Тому зараз поки що AstraZeneca тільки для другої дози", — пояснив Хаустов.

Про надходження до регіону AstraZeneca у кількості, достатній для першої вакцинації, чиновник пообіцяв інформувати додатково.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Літніх харків'ян відвезуть на вакцинацію на таксі

Нагадаємо, у Харківській області завершили вакцинацію 800 000 чоловік

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.