Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До Харкова приїхали перші турецькі автобуси (фото)

Фото: KHARKIV Today.
Автобуси представлять на міжнародному форумі в готелі Ярославського.

У Харкові почався транспортний форум Mintrans. До міста через епідемію не приїхали багато заявлених учасників. Але зате встигли привезти моделі автобусів, які невдовзі можуть вийти на міські маршрути.

Форум проходить в готелі Kharkiv Palace. З тильного боку припарковані три види низькопольних автобусів турецької компанії Karsan, які раніше анонсував секретар Харківської міськради Ігор Терехов. До участі в форумі онлайн приєдналися заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, міністри Олексій Чернишов і Дмитро Кулеба, мери українських міст. Терехов привітав учасників.

"Харків поставив за мету перейти на європейський вигляд і зробити модернізацію у всіх сферах життя. Дякую всім учасникам. Форум вперше проходить в Харкові, вітаємо представників Верховної Ради, Кабміну, мерів, бізнесменів", — сказав Терехов.

Як писав KHARKIV Today, 6 квітня секретар Харківської міської ради Ігор Терехов повідомив про те, що знаходиться в Туреччині, де знайомиться з виробництвом автобусів машинобудівної компанії Karsan. Терехов звернув увагу на низькополі автобуси і поцікавився у харків'ян, чи хотіли б вони бачити такі на вулицях Харкова.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.