Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

11 березня, 2021 - 16:53

До Харкова приїдуть нові тролейбуси

Луцький автомобільний завод "Богдан" відправив до Харкова 11 тролейбусів.

Транспорт отримає харківське КП "Тролейбусне депо № 3".

Луцький автозавод "Богдан" відправив до Харкова 12-метрові тролейбуси "Богдан Т70117". Партія з 11 одиниць поїхала з випередженням термінів, передбачених у контракті з харківським комунальним підприємством "Тролейбусне депо № 3". Про це повідомляє пресслужба автомобільного заводу.

Також вже готові до відправлення ще п'ять тролейбусів. Їх незабаром доставлять до Харкова.

На заводі розповіли, що на ДП "Автоскладальний завод № 1" в Луцьку прибули представники харківського тролейбусного депо. Вони оглянули транспорт, побачили, як проходить процес випробування тролейбусів і взяли участь в обкатці громадського транспорту.

Троллейбус Богдан
ФОТО: "Богдан Моторс"

Нагадаємо, на початку 2021 року чотири 12-метрових тролейбуси завод-виробник вже передав харківському "Тролейбусному депо №3". Це була друга партія "рогатих", переданих місту. Перші п'ять односекційних тролейбусів Харків отримав в листопаді минулого року.

Раніше KHARKIV Today писав, що 49 тролейбусів Харків закуповує за кредитом Європейського інвестиційного банку. З них 37 односекційних і 12 — двосекційних. Перші п'ять односекційних тролейбусів з цієї партії вийшли на маршрути №2, №45 та №46. Всі "рогаті" повинні приїхати до Харкова до кінця листопада 2021 року.

Договір на поставку тролейбусів був підписаний в травні 2020 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.