Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До Харкова приїде Кирило Тимошенко

Кирилл Тимошенко. Фото: LIGA.net
Заступник голови Офісу президента виступатиме на форумі з розвитку муніципальної інфраструктури.

Через два тижні до Харкова приїдуть мери міст, міністри і народні депутати.

8 квітня в готелі Kharkiv Palace відбудеться Міжнародний форум інфраструктури і транспорту. За словами організаторів, мета форуму — разом будувати ефективну європейську інфраструктуру і покращувати транспортні потоки України.

На заході буде чотири блоки, в яких візьмуть участь топ-менеджери корпорацій, чиновники і громадські організації, що представляють галузь, а також керівники найбільших індустріальних парків України.

Перший блок передбачає дискусію мерів "Розвиток муніципальної інфраструктури як запорука успішного майбутнього України". У наступному блоці також дискутуватимуть на тему "Міжнародні програми як дієвий інструмент розвитку муніципальної інфраструктури". Третій блок буде присвячений джерелам фінансування розвитку муніципалітетів, четвертий — першій національній панелі індустріальних парків країни "Нова індустріалізація".

Спікерами на форумі заявлені заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, голова "Укравтодору" Олександр Кубрак. Відкривати форум буде секретар Харківської міськради Ігор Терехов, виступить також власник готелю, де пройде захід, Олександр Ярославський.

За інформацією організаторів форуму, Кирило Тимошенко виступить з доповіддю про вплив "Великого будівництва" на інфраструктуру міст України. Через карантин на форумі обіцяють обмежити кількість учасників.

Початок форуму о 9:00.

Відзначимо, Кирило Тимошенко відповідає за регіональну політику та програму "Велике будівництво", він приїжджав до Харкова двічі. Разом з президентом він був після пожежі в пансіонаті для літніх людей "Золотий час".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.