Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До Харківської області йде потужний антициклон з Європи

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Синоптики розповіли про погоду з 25 до 29 жовтня.

Мінімальна температура повітря складе 8 градусів морозу, максимальна — 15 градусів тепла.

Наступного тижня у Харківській області опадів не передбачається, вночі очікуються морози. На погодні умови вплине потужний антициклон з Європи — Quedlinburgia. Про це повідомили у Харківському регіональному центрі з гідрометеорології.

"На початку робочого тижня, 25 і 26 жовтня, погодні умови на Харківщині будуть формуватися під впливом потужного антициклону Quedlinburgia, який прийде до нас з Центральної Європи. Опадів не передбачається, а температура повітря дещо знизитися", — пояснили у гідрометцентрі.

У понеділок, 25 жовтня, температура повітря в області вночі складе від -2 до +3 градусів, вдень — від +5 до +10 градусів. У місті вночі очікується близько 0 градусів, вдень — до +8 градусів. Без опадів. Швидкість північного вітру досягне 10 метрів у секунду.

У вівторок, 26 жовтня, в області вночі прогнозують від -3 до -8 градусів, вдень — від +6 до +11. Швидкість вітру змінних напрямків складе 3-8 метрів у секунду.

У середу, 27 жовтня, вночі обіцяють від 0 градусів до 5 градусів морозу, вдень — 8-13 градусів тепла. Південно-західний вітер буде рухатися зі швидкістю 5-10 метрів у секунду.

У четвер, 28 жовтня, температура повітря вночі складе від -1 до +4 градусів, вдень — від +8 до +13. Швидкість західного вітру досягне 10 метрів у секунду.

У п'ятницю, 29 жовтня, вночі прогнозують від +2 до +7 градусів, вдень — від +10 до +15. Північно-західний вітер буде рухатися зі швидкістю 5-10 метрів у секунду.

Крім того, за інформацією Харківського гідрометцентру, з 25 до 31 жовтня у лісах Харківської області збережеться надзвичайна пожежна небезпека (п'ятий клас).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.