Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До Харківської області привезли тест-системи для визначення "Дельти"

Новий штам коронавірусу визначають у Харкові.

У регіоні поки не виявлено жодного випадку коронавірусу штаму "Дельта". Зразки біоматеріалу відправляють до міжнародної лабораторії, тепер дослідження зможуть проводити і у Харкові.

Фахівці Харківського обласного центру контролю і профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України отримали тест-системи для визначення нового штаму коронавірусу — "Дельта". Про це повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

"Офіційно ми поки не отримали підтвердження ["Дельти" — ред.]. Процедура залишилася колишня. Ми направляємо до міжнародної сертифікованої лабораторії для підтвердження штамів, отримали допомогу для нашого лабораторного центру— певну кількість тест-систем для того, щоб виявити саме штам "Дельта", зараз він запрацює. Подивимося, скільки може бути визначено", — сказав Черняк.

Яку кількість тест-систем область отримала, заступник голови ХОДА не уточнив.

Як писав KHARKIV Today, новий штам коронавірусу "Дельта" виявили на території Індії, Великобританії, Ірландії, Росії та Португалії. Через активне поширення "Дельти" в Україні ввели нові правила перетину кордону. Головний санлікар України Ігор Кузін заявив, що "Дельта" вже поширюється всередині України.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.