Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До Харківської області надійшла партія вакцини Moderna

Фото: ХОГА
Американську вакцину Moderna поставили до обласного аптечного складу.

Харківській області розподілили 120 000 доз американської вакцини Moderna, на сьогодні отримано першу партію. Робити щеплення нею будуть колективи та професійні групи.

20 липня до Харківського обласного аптечного складу надійшла партія вакцини Moderna з 60 000 доз для першого щеплення. Ще 60 000 для другої вакцинації регіон очікує протягом трьох тижнів. Про це повідомили у Харківській обласній державній адміністрації.

"Ця партія вакцин надається Україні урядом США через глобальний фонд COVAX. Вона призначена для щеплення організованих колективів і професійних груп з попередніх етапів вакцинації. Для повної вакцинації цією вакциною необхідно дві дози з інтервалом у 28 днів", — пояснили у ХОДА.

вакцина
Фото: ХОДА

Закриті флакони з вакциною Moderna зберігаються у холодильнику при температурі від +2 до +8 градусів до 30 днів. Транспортувати їх можна протягом не більше 12 годин. Після розморожування вакцину не рекомендують знову заморожувати.

вакцина
Фото: ХОДА

Як писав KHARKIV Today, 18 липня Україна одержала 2 мільйони 40 доз американської вакцини Moderna. Цього тижня до регіонів відправлять 1 мільйон 20 доз. Другу партію розвезуть через певний часовий інтервал для другої дози.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.