Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До Харківської області іноземців пустять тільки з негативним ПЛР-тестом

Иллюстративное фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Нові правила в'їзду до країни ввели і для громадян України.

До Харківської області з інших країн можна в'їхати через пункт пропуску "Гоптівка" (на кордоні з Росією) і міжнародний аеропорт "Харків".

Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови про карантин. Зокрема, щоб потрапити до України, у іноземців, крім обов'язкового поліса страхування, повинен бути і негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19. Він повинен бути зроблений не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону. Про це повідомили в Держприкордонслужбі.

"У разі відсутності поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування або негативного результату тесту на COVID-19 співробітники Держприкордонслужби будуть відмовляти іноземцям та людям без громадянства у перетині державного кордону", — додали вони.

За новими правилами, на самоізоляцію відправлятимуть громадян України, які перетинають державний кордон, крім тих, у кого є негативний ПЛР-тест на COVID-19, проведений не пізніше ніж за 48 годин до перетину кордону.

Зміни є і для тих, хто приїжджає до України з тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях, Автономній Республіки Крим і Севастополя. Зокрема, без самоізоляції пропускатимуть громадян України, які готові вакцинуватися від COVID-19 на підконтрольній Україні території, за умови пред'явлення запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області рішення про посилення карантину можуть приймати громади

Нагадаємо, 23 березня Харківську область віднесли до "помаранчевої" зони. В регіоні перевищено епідеміологічний поріг. За минулу добу в регіоні підтвердили 843 випадки коронавірусу — кількість одна з найбільших в країні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.