Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До харківського екопарку запускають безкоштовні автобуси

 Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today 
Автобуси почнуть ходити уже в цю суботу.

Дістатися екопарку можна буде, як і раніше, безкоштовно.

У суботу 10 червня у Харкові запускають автобуси до екопарку. Вони будуть курсувати від станції метро "Держпром" щодня, окрім понеділка. Проїзд у них — безоплатний. Про це повідомив власник екопарку Олександр Фельдман.

"Розстрілювати в упор наші фірмові автобуси — це була одна із "розваг" ворожих солдатів на початку війни, коли вони прийшли до Екопарку. І поновлення маршруту — це відповідь на ці звірства, наш невеликий внесок у майбутнє відновлення Харкова та України після нашої перемоги", — зазначив Фельдман.

Зазначимо, автобуси зі станції метро "Держпром" будуть відправлятися о 9:30, 11:15 і 13:15. Відправлення з "Долини альпака" — о 10:30, 12:30, 15:00 і 16:15.

В екопарку обіцяють щосуботи та щонеділі пригощати відвідувачів смачними стравами, робити сюрпризи для дітей. У майбутньому планують привезти в екопарк нових тварин та розпочати нові реабілітаційні програми. Наразі в екопарку працює тільки "Долина альпака".

"Тиждень роботи "Долини альпака" показав, що людям це дуже потрібно, ми отримали просто безліч позитивних відгуків від харків'ян та гостей з інших міст та сіл", — розповів власник екопарку.

Слідкувати за новинами екопарку можна в Instagram. Наразі "Долина альпака" працює із вівторка по п'ятницю з 10:00 до 18:00, у суботу та неділю — з 10:00 до 20:00.

е
е
Скрін: Екопарк / Instagram

Як писав KHARKIV Today,, 1 червня в екопарку відкрили для відвідувачів першу локацію — "Долину альпак". Місцевість, де вона розташована, обстежили на наявність вибухонебезпечних предметів. На території Долини обладнали бомбосховище, готується ще одне.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.