Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До газової системи у будинку у Харкові залили п'ять літрів води

Ілюстративне фото: Харківська міська філія "Газмережі"
Це сталося в Основ'янському районі.

Через недбалість чоловіка без газу залишалося шість квартир.

Житель Основ'янського району Харкова намагався самовільно під'єднати газову колонку. Через нього у внутрішньобудинкових газових мережах триповерхового будинку опинилося понад п'ять літрів води. Без газу залишилися шість квартир. Окрім того, чоловік хотів димовідвідну трубу під'єднати до вентиляційного каналу, що є небезпечним. Про це повідомили у Харківській міській філії "Газмережі".

"При обстеженні фахівці Харківської міської філії "Газмережі" виявили грубі порушення правил безпеки: чоловік намагався встановити газову колонку в багатоквартирному будинку, де це технічно не передбачено. Крім цього, він збирався під'єднати димовідвідну трубу до вентиляційного каналу, що поставило би під загрозу його життя та життя сусідів, адже усі продукти згоряння потрапили б до квартир інших мешканців цього будинку. Це все могло призвести до отруєння чадним газом, оскільки вентиляційний канал не виконує функцію димоходу", — розповіли у "Газмережах".

Співробітники "Газмереж" злили із системи газопостачання більше ніж п'ять літрів води та повернули газ до квартир, де він зник. Квартира порушника поки без газопостачання. Щодо нього газовики склали акт, він має сплатити збитки.

Харків'янам нагадують, що самовільно втручатися до системи газопостачання заборонено. Це може призвести до аварії та є  небезпечним для людей.

Послуги щодо газових мереж надають у центрах обслуговування клієнтів у Харкові за адресами:

  • Гімназійна набережна, 18-А,
  • проспект Архітектора Альошина, 5,
  • вулиця Академіка Павлова, 120. 

Як писав KHARKIV Today, сьогодні, 15 травня, у будинках на деяких вулицях в Основ'янському районі тимчасово припинять водопостачання. Води не буде із 10:00 до 00:00.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.