Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До деокупованого села на Харківщині призначили рейкові автобуси

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Залізничне сполучення відновили з четверга.

Приміські потяги ходитимуть до села Осинове (Купʼянський район), звідти автобусами можна дістатися до Купʼянська. 

Із 3 листопада до звільненого села Осинове починають курсування рейкові автобуси. Про це KHARKIV Today повідомила прессекретарка регіональної філії "Південна залізниця" компанії "Укрзалізниця" Ірина Гаманенко. 

Рейковий автобус сполученням Харків — Осинове №№ 6605/6608 вирушатиме з Харкова о 06:15, приїздитиме до Осинового о 09:50. Із пункту Осинове стартуватиме о 16:21 та прибуватиме до Харкова о 19:35. Квиток коштує 43 гривні.

Також призначений рейковий автобус сполученням Занки — Осинове. Поїзд №№ 6606/6607 вирушатиме з Осинового об 11:10, приїздитиме до станції Занки о 13:28. Із Занок вирушатиме о 13:55 і прибуватиме до Осинового о 16:06.

Для зручності пасажирів на станції Занки із зазначеного рейкового автобуса буде зручна пересадка на приміські поїзди, які курсують до станції Харків-Пасажирський. Крім того, для пасажирів місцева влада організувала безоплатні автобуси з Осинового до Купʼянська.

Нагадаємо, рейкові автобуси мали почати їздити до Осинового 1 листопада. Однак за день до запуску залізничне сполучення з Купʼянським районом скасували.  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.