Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 квітня, 2021 - 17:49

До Будинку рад не пускають відвідувачів, серед депутатів шукають контактних з хворими на коронавірус

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У Харківській облраді діють обмеження на час локдауну.

Додаткові протиепідемічні заходи в облраді ввели через входження Харківської області до "червоної" зони епідемічної небезпеки.

Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян розпорядився терміново встановити коло осіб серед депутатів облради і співробітників виконавчого апарату, які контактували з хворими на коронавірус, і не пускати до Будинку рад (вулиця Сумська, 64) відвідувачів. Про це повідомили в Харківській обласній раді з посиланням на відповідне розпорядження голови облради №82 від 12 квітня.

Крім того, за співробітниками структурних підрозділів виконавчого апарату будуть щодня стежити і за наявності ознак гострих респіраторних захворювань — негайно рекомендувати звернутися до лікаря або самоізолюватись.

Співробітникам виконавчого апарату облради доручили суворо дотримуватися соціальної дистанції в громадських будівлях і громадському транспорті, регулярно провітрювати приміщення, дезінфікувати робочі місця. На час жорсткого карантину просять максимально перейти на онлайн-формат роботи.

"Максимально перевести в режим телефонних, відеоконференцій або аудіоконференцій проведення засідань постійних комісій обласної ради, а також пленарних засідань сесій обласної ради, ефірів, пресконференцій в Будинку рад і за його межами", — сказано в розпорядженні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові немає вільних місць для хворих на коронавірус заступниця Харківського міського голови

До графіка роботи облради, виконавчого апарату та графіка прийому громадян внесуть зміни, оскільки тимчасово призупинять особисті прийоми.

У документі є вказівка не тільки для облради, а й обласного комунального виробничо-експлуатаційного підприємства "Держпром" —за необхідності провести дезінфекцію приміщень, оскільки там працюють співробітники виконавчого апарату облради. Також за співробітниками буде вестися профілактичне спостереження.

Як писав KHARKIV Today, 11 квітня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила в Харківській області "червоний" рівень епідемічної небезпеки.  У регіоні почали діяти обмеження, які передбачені  в "червоній" зоні, перелік можна знайти тут. Переглядати рішення про послаблення "червоного" рівня можуть не раніше, ніж через 14 днів з дня його встановлення.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.