Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До 1 вересня у Харкові встановлять 80 пластикових школярів на тротуарах

Фото: KHARKIV Today.
Фігури поставлять на пішохідних переходах біля шкіл.

Тендер на поставку та установку фігур виграв ФОП, який запропонував найнижчу ціну, але конкуренти не згодні і пишуть скарги до Антимонопольного комітету.

У Харківській міській раді анонсували установку макетів ростових фігур у вигляді дітей-школярів біля пішохідних переходів поблизу навчальних закладів. Фігури встановлять, щоб убезпечити дорожній рух біля шкіл. Про це повідомила пресслужба мерії. Постачальник готовий вже везти фігури до міста, але поки не може.

Тендер на фігури КП "Харків-сигнал" оголосило ще в березні. За 82 макети школярів готові були віддати 1 000 000 гривень. Аукціон був призначений на 2 квітня. У ньому змагалися чотири учасники. Найдешевшу ціну запропонував ФОП Сокур Віталій Вікторович (Київська область, м.Біла Церква) — 782 000 гривень. Відтак, ціна однієї фігурки трохи більше ніж 9 500 гривень. Однак, не всі учасники погодилися з цим. ФОП, який запропонував фігурки за вищою ціною подав скарги до Антимонопольного комітету.

Як розповів KHARKIV Today переможець тендеру, всі фігури вже готові і чекають відвантаження до Харкова.

"27 травня буде розгляд заяви. Думаю, після цього відразу почнемо постачання фігур. Вони такі ж, як уже є в Харкові.  Готові всі швидко привезти і, думаю, до 1 вересня комунальники їх встановлять", — повідомив підприємець Віталій Сокур, який виграла тендер.

Раніше KHARKIV Today писав, що згідно тендерної документації, висота фігури складе 151 сантиметр, ширина — 46 сантиметрів, довжина — 67 сантиметрів. Вона буде виконана у жовто-синьому кольорі і мати світловідбиваючі елементи.

фигура школьник

Школяра виготовлять із полімерного композитного матеріалу — склопластику, пофарбують акриловою фарбою і нанесуть лак. Також на фігурці розмістять напис "Увага" з покриттям, у складі якого будуть світловідбиваючі частинки.

Гарантійний термін експлуатації на фігурки просять один рік. У вартість товару входить вартість доставки, упаковки, матеріалів, розвантаження і кріплення.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.