Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

ДНК-експертиза підтвердила вбивство пластуна Ореста в Ізюмі

Фото: Юрій Юзич/Facebook
1
Олега Єфіменка вважали зниклим безвісті.

Тіло Олега Єфіменка (Ореста) було знайдене в місці масового поховання поблизу Ізюма та опізнано за результатами аналізу ДНК.

Про це 6 січня повідомили на офіційній сторінці молодіжної організації Пласт у соцмережах.

Олег Єфіменко народився і виріс на Луганщині, після 2014 року покинув окуповану росіянами частину регіону та оселився в Ізюмі. 2019 року вступив до лав Пласту, очолив Пластовий молодіжний центр Ізюмської ОТГ.

"Кожного 25 грудня Орест з дітьми приносили громаді Віфліємський вогонь з Єрусалиму… 24.02 він просто прийшов з власною зброєю до виконкому і сказав, що буде нас охороняти. Прийшов за покликом", — розповів заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Установлені імена 290 людей, яких ексгумували в Ізюмі

Доброволець територіальної оборони, Орест залишився в Ізюмі, щоб брати участь в обороні міста. Опинився в окупації, де продовжував підпільно підтримувати ЗСУ та місцеве населення.

"Забраний з власного помешкання окупантами як проукраїнський активіст, за спрямуванням місцевих проросійських колаборантів. Після чого вважався зниклим безвісти. На жаль, 28 грудня дружині Тетяні повідомили, що чоловік закатований на смерть", — повідомили в Пласті. 

В Олега залишились дружина та донька Настя.

Як писав KHARKIV Today, під час окупації Ізюму вбили письменника Володимира Вакуленка. Встановити його особу вдалося завдяки ДНК-експертизі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.