Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Для жителів Харківської області запрацювала гаряча лінія СБУ

Иллюстративное фото: открытые источники
За телефоном довіри просять повідомляти про можливу загрозу нацбезпеці.

Для боротьби з сепаратизмом і спробами порушити суверенітет України почалася інформаційна кампанія "Є інформація про небезпеку — телефонуй до СБУ".

На гарячу лінію СБУ можна звертатися, коли є дані про можливу загрозу нацбезпеці України. Інформація, отримана за телефоном довіри СБУ — конфіденційна, її ретельно перевірять. Про це повідомили у Службі безпеки України.

Головна мета інформаційної кампанії — боротьба з сепаратизмом, вербуванням громадян України з боку іноземних спецслужб, а також протидія поширенню фейків, дезінформації та пропаганди країни-агресора. Кампанія триватиме три місяці і буде проходити у тих областях України, які, крім зони проведення ООС, представляють підвищений інтерес для іноземних спецслужб. Це Сумська, Чернігівська, Харківська, Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська, Запорізька та Херсонська області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Житель Харківської області створив "армію ботів" для зриву програми вакцинації

"Кампанія — частина системної роботи СБУ, яка ведеться від початку російського військового вторгнення на територію України. СБУ бореться з сепаратизмом і спробами порушити суверенітет України не тільки на Донбасі, але і у мирних регіонах. Наша мета — блокувати ворожу пропаганду і діяльність російських агентів по розпалюванню міжнаціональної ворожнечі, створення штучних конфліктів і вербування місцевих громадян", — заявив прессекретар СБУ Артем Дехтяренко.

Телефон гарячої лінії СБУ: 0-800-501-482.

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.