Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Директору харківської наркологічної лікарні подарували 350 тисяч гривень на квартиру

Віктор Слюсар подав щорічну декларацію.

Річна зарплата керівника лікарні склала 280 тисяч гривень, вартість квартири — 370 тисяч гривень.

Директор Харківської обласної клінічної наркологічної лікарні Віктор Слюсар отримав в 2020 році в подарунок 350 тисяч гривень від родички Катерини Слюсар. У жовтні 2020 року купив квартиру в Харкові площею 30,9 квадратних метра за 370 867 гривень. Це стало відомо з щорічної декларації, яку Слюсар опублікував на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

За рік роботи в наркологічній лікарні Слюсар заробив 280 878 гривень. Ще 11 645 гривень йому принесла робота за сумісництвом — в Харківському обласному медичному коледжі. Грошові активи в декларації не вказані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Син Кернеса отримав в подарунок від батька 30 мільйонів гривень

Крім нової квартири у Слюсаря є квартира в Харкові площею 26,2 квадратних метра (куплена в 2019 році більш ніж за 453 тисячі гривень), дачний будинок в Зміївському районі (куплений в 2019 році, ціна не вказана), земельна ділянка в Зміївському районі, гараж в Харківському районі.

Директор наркологічної лікарні має право користування на дві земельні ділянки в Зміївському районі площею по 600 квадратних метрів. Вони належать садовому товариству "Веселка".

Як писав KHARKIV Today, харківському судді подарували квартиру за півмільйона гривень. Судді Східного апеляційного господарського суду (знаходиться на проспекті Незалежності, 13) Руслану Гетьману батько подарував квартиру в Харкові. Її вартість склала 640 200 гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.