Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

03 березня, 2021 - 14:30

Директор комунального підприємства хоче до нового департаменту Харківської міськради

Фото: mediaport.ua
Директор КП "Харьковгорлифт" Алексей Топчий станет депутатом горсовета. Фото: mediaport.ua
Олексій Топчій подав декларацію кандидата.

Директор комунального спеціалізованого підприємства "Харківміськліфт" Олексій Топчій хоче стати заступником директора департаменту житлово-комунального господарства Харківської міської ради.

Відповідну декларацію кандидата на цю посаду Топчій опублікував на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Нагадаємо, на першій сесії Харківської міської ради восьмого скликання 9 грудня створили новий департамент — департамент житлово-комунального господарства, об'єднавши департамент комунального господарства та департамент житлового господарства. Директором нового департаменту став Семен Сирота. На сайті міськради в розділі "Департамент" інформації про новий департаменті і його керівництво поки немає.

Згідно з декларацією, у 2020 році Топчій заробив в "Харківміськліфті" 336 467 гривень, ще 1 000 000 гривень склав дохід від продажу майна. Готівкою Топчій зберігає 1 100 000 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський "слуга народу" хоче стати начальником

Дружина Топчія отримала 3 847 723 гривень від підприємництва, 69 939 гривень склали страхові виплати, 7972 — зарплата за сумісництвом в приватному підприємстві "Баталер", 1056 гривень — у фірмі "Агентство комплексної безпеки — охоронна фірма", 3360 гривень, 1848 гривень, 1 064 гривень — в охоронних фірмах "Фрегат", "Галеон" і "Бриг", 5552 гривень і 3967 гривень — від здачі майна в оренду.

Топчій задекларував свій автомобіль — "КамАЗ 5320" 1997 року випуску (придбаний в 2011 році) і автомобілі сина — "ГАЗ 3302-414", Mercedes-Benz 2012 випуску і ЗАЗ Vida 2015 року випуску (всі куплені 20 червня 2019 року).

У Топчія є земельна ділянка в Харкові, три земельних ділянки в Вовчанському районі, дві квартири, два машиномісця, п'ять нежитлових приміщень в Харкові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У "Підземного міста" в Харкові — новий директор

Нагадаємо, в 2018 році в Харкові відкрили кримінальне провадження про створення конвертаційного центру для привласнення коштів харківського міського бюджету. Слідчі встановили, що організаторами групи були керівник департаменту із взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи міськради Валентин Топчій і директор комунального спеціалізованого підприємства "Харківміськліфт" Олексій Топчій.

За версією слідства, чиновники вступили в змову з жінкою, яка придбала "Агентство комплексної безпеки "Галеон" і "Охоронна фірма" і створила кілька фіктивних фірм. Засновником цих охоронних фірм була Тетяна Топчій, директором — Ольга Топчій.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.