Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Дід Мороз у Харкові переїхав. До нього не пустять нещеплених

Резиденція Діда Мороза працюватиме з 25 грудня.

Цього року Дід Мороз прийматиме дітей у резиденції, розташованій у Харківському муніципальному культурному центрі (вулиця Плеханівська, 77), а не на площі Свободи.

Вхід до резиденції Діда Мороза буде відкритий для дітей, які прийдуть із вакцинованими дорослими. У дорослих має бути підтвердження проходження вакцинації, довідка про одужання після коронавірусу або негативний результат тесту на коронавірус. COVID-сертифікат не потрібний дітям віком до 18 років. Про це повідомив художній керівник театру "Мадригал" Олексій Настаченко.

"Хочу звернути увагу батьків: резиденцію можуть відвідати лише за наявності документів, передбачених постановою Кабміну про посилення карантину. По-іншому до резиденції потрапити неможливо буде, — сказав Настаченко. — Щодо вуличних заходів поки немає інформації. Ми повинні розуміти, що є відстань між людьми 1,5 метра, всі документи у приміщеннях, ковід-сертифікат та інші документи, що передбачені законом".

Зазначимо, раніше резиденція Діда Мороза розташовувалась біля головної ялинки на площі Свободи. Цього року будиночок Діда Мороза вирішили не ставити, натомість резиденцію організували у Харківському муніципальному культурному центрі біля Фентезі парку. Як пояснив художній керівник театру "Мадригал" Олексій Настаченко, у культурному центрі зможуть прийняти більше відвідувачів, ніж у будиночку, що пов'язане із карантинними заходами. Де знаходиться будиночок, Настаченко не уточнював, але запевнив: він зберігається в належних умовах.

"Не буде будиночка Діда Мороза. Ми подумали, що за карантинними нормами ми приймемо менше дітей, ніж у муніципальному культурному центрі. Тому що у центрі місця більше. Поєднання Фентезі парку та муніципального центру буде цікавішим, ніж тільки один будиночок Діда Мороза, — сказав Настаченко.— Він [будинок Діда Мороза — ред.] зберігається у дуже хороших умовах, не думаю, що щось станеться. Якщо зміниться ситуація, прикрашатиме місто. Ми могли б поставити будиночок Діда Мороза, але кількість людей буде набагато меншою. Де зберігається, не можу сказати, але знаю, що у хороших умовах”.

Зазначимо, резиденція Діда Мороза у Харківському муніципальному культурному центрі (вулиця Плеханівська, 77) відкриється 25 грудня. І працюватиме до 7 січня. Графік роботи: з 12:00 до 18:00 щоденно. Дід Мороз, який прийматиме дітей, щеплений проти коронавірусу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.