Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Державну службовицю з Харківщини судитимуть за роботу на росіян

Фото: Харківська обласна прокуратура
Жінці заочно оголосили підозру.

Колаборантка при окупантах займалася дозволами на пересування транспорту.

Слідчі заочно оголосили підозру 33-річній жительці Ізюму, яка під час окупації добровільно погодилася співпрацювати із загарбниками. За даними слідства, до війни вона була адміністраторкою управління у Центрі надання адмінпослуг в Ізюмі.

На початку червня 2022 року, коли Ізюм був тимчасово окупований, влаштувалася до "ліцензійно-дозвільного відділу тимчасової цивільної адміністрації Ізюмського району Харківської області". Вона стала начальником цього "відділу".

"Жінка здійснювала діяльність, не пов'язану з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій: проводила реєстрацію для отримання дозволів на переміщення транспортних засобів по місту Ізюм та району", — розповіли у Головному управлінні Нацполіції у Харківській області.

Зрадниця "керувала" до початку вересня 2022 року, а після деокупації Ізюму втекла і зараз переховується від слідства, тому слідчі ухвалюють питання про оголошення її у розшук.

Підозру жінці сформували за ч. 2 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Якщо її провину доведуть, жінка не зможе працювати на посадах терміном від 10 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Як писав KHARKIV Today, раніше підозру оголосили "директорці" школи на Харківщині, в якій підіймали російський прапор. 38-річна жителька села Старовірівка Куп'янського району під час окупації очолила заклад освіти окупантів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.