Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Депутати Харківської облради готують ще одне звернення до Зеленського

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Відповідне звернення депутати облради планують ухвалити на сесії.

У зверненні депутати облради висловлюють підтримку президенту, наголошують на необхідності зберігати впевненість в армії та посиленні боротьби з тими, хто працює проти України.

Депутати Харківської обласної ради звернуться до Президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, голови Служби безпеки, генпрокурора та міністра внутрішніх справ щодо необхідності посилення боротьби з проявами колабораціонізму. Відповідний проєкт рішення опубліковано на сайті Харківської облради. Ініціатором проєкту стала фракція "Слуга Народу".

Як зазначають депутати, сьогодні люди, причетні до колабораціонізму, продовжують претендувати на високі посади у державі, впливати на формування державної політики чи інформаційного простору України, що, на їхню думку, є неприпустимим, коли ведеться озброєна агресія та бойові дії.

"Ми, депутати Харківської облради, підтримуємо дії президента Володимира Зеленського, спрямовані на захист національних інтересів та територіальної цілісності держави, — сказано у зверненні. — Нам важливо не забувати, що в Україні є окремі люди, які працюють проти національних інтересів, проти України. Державні органи мають посилити боротьбу з такими зрадниками, людьми, які розколюють суспільство, розхитують політичну ситуацію, навіть якщо все це прикривається гарними патріотичними гаслами”.

Також депутати у своєму зверненні закликають об'єднатися та працювати заради України, дбати про добробут кожної громади.

Як писав KHARKIV Today, на сесії Харківської облради хочуть прийняти ще одне звернення до Зеленського — "Про основи національного спротиву", де проситимуть внести зміни до Закону "Про держбюджет на 2022 рік" та збільшити витрати на оборону, на час розробки законопроєкту — виділити з резервного фонду 300 мільйонів гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.