Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Депутатка з Дворічної отримала підозру за співпрацю з окупантами

Фото: Харківська обласна прокуратура
Жінка отримала заочну підозру.

Депутатка від забороненої партії виконувала обов'язки "голови Дворічанського теруправління".

Слідчі заочно оголосили підозру депутатці Дворічанської об'єднаної територіальної громади Куп'янського району за співпрацю з окупантами. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, жінка була обрана депутатом у селищі Дворічна у 2020 році. Вона обралася від партії "ОПЗЖ". У липні цього року, коли Дворічна перебувала під окупацією, депутатка обійняла посаду "виконуючої обов'язки голови Дворічанського територіального управління військово-цивільної адміністрації Куп'янського району Харківської області".

За інформацією Головного управління Нацполіції в Харківській області, жінка обіймала цю посаду до початку вересня. Підозру їй оголосили 22 вересня.

Підозру депутатці сформували за ч. 5 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади, пов'язаної з виконанням адміністративно-господарських функцій, у незаконному органі влади на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України.

кол

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області затримали заступницю мера та двох поліцаїв за роботу на росіян. Віцемер Вовчанська здала окупантам учасників АТО, поліцаї вчиняли репресії проти патріотів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.