Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Денис Скорий знову може претендувати на посаду директора Харківського онкоцентру

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Хірурга не затвердили через недостатній стаж.

Денис Скорий, який п'ять років був директором Харківського онкоцентру, знову може подавати документи до конкурсної комісії з обрання директора комунального підприємства.

Міністерство охорони здоров'я скасувало норму постанови, яка наказувала призначати керівниками підприємства такого рівня лише тих кандидатів, які мали не менше семи років стажу на аналогічній посаді. Скорому не вистачало двох років. Першого лютого у керівника онкоцентру Дениса Скорого закінчилися повноваження. 2 лютого обласна комісія з питань охорони здоров'я обрала тимчасовим виконувачем обов'язків директора онкоцентру Віктора Лихмана — завідувача відділу хірургічних інфекцій Інституту загальної та невідкладної хірургії ім. В. Т. Зайцева.

Наразі Денис Скорий знову зможе брати участь у новому конкурсі. Це підтвердив голова комісії з питань охорони здоров'я обласної ради Володимир Святаш.

"Конкурсна комісія ще не засідала, але тепер, я думаю, Денис Скорий може знову брати участь у конкурсі", — заявив депутат облради.

У керівництві облради визнають, що вимоги міністерства до претендентів на посаду керівників комунальних медустанов свого часу поставили їх у безвихідь. Не можна було нікого призначити.

"Це питання виникло не тільки у мене, а й у всіх керівників, бо дуже складно знайти кандидатів, які відповідали б усім кваліфікаційним вимогам. Вони і справді були важкими — і сім років треба мати, і дві освіти треба мати. Ще у вересні ми зіткнулися з тим, що не знайти досвідчених керівників. Це питання не було пов'язане лише з онкоцентром", — розповіла голова облради Тетяна Єгорова-Луценко.

Керівники облради і обладміністрації звернулися до Міністерства, і там вимоги пом'якшили. Тепер для керівника онкоцентру достатньо п'яти років керівного стажу. Конкурс було оголошено на минулій сесії облради, приблизно за два місяці конкурсна комісія визначить переможця. Потім його мають призначити депутати на сесії облради.

Сам Денис Скорий поки що ніяк не прокоментував рішення МОЗ, на сесії обласної ради він був відсутній.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.