Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

День виборів: харків'яни лінувалися вакцинуватися

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У міськраді розраховували на попит пунктів вакцинації на виборчих дільницях, проте результату не побачили.

У неділю, 31 жовтня, у Харкові щепили проти коронавірусу 5014 жителів. Це на 328 маніпуляцій менше, ніж днем раніше. До вакцинації залучили 600 медиків, 328 із них працювали на виборчих дільницях.

Для зростання темпів вакцинації та уникнення скупчення у центрах та пунктах вакцинації у Харкові вирішили робити щеплення і на виборчих дільницях під час виборів 31 жовтня. Але можливістю отримати вакцину проти коронавірусу в неділю скористалися лише 5014 жителів. У міській раді чекали на більший результат. Про це повідомила заступниця Харківського міського голови з питань охорони здоров’я Світлана Горбунова-Рубан.

"Провакциновано всього 5014 чоловік. У суботу — 5342. Не говоритиму, що минулого тижня і 9000, і 8000 було. Ми очікували від масового виходу наших бригад, від харків'ян на результат. На жаль, не отримали. Нам кажуть: "У вас черги". Ми спробували змінити ситуацію. Учора працювало 40 пунктів, ще одна бригада чергова була, якби була черга. Шість бригад працювали на ринку, чотири — у торгових центрах, у дорослих поліклініках — 20 бригад. Розумієте, скільки працювало людей? 600 медпрацівників, 328 на виборчих дільницях. Ми не отримали, на жаль, результату", — сказала Горбунова-Рубан.

Зазначимо, на сьогоднішній день вакцину проти коронавірусу отримали 501 678 жителів Харкова. Щеплюють трьома видами вакцин: Pfizer (США), Sinovac (Китай), AstraZeneca (Індія та Південна Корея).

Як писав KHARKIV Today, 31 жовтня на виборчих дільницях у Харкові працювали пункти вакцинації. За півдня на дільницях щепили проти коронавірусу 3000 виборців.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.