Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Демократичні сили Харкова підпишуть меморандум про висунення єдиного кандидата на вибори

Меморандум набирає чинності 7 червня.

Меморандум виключає критику один одного, зобов'язує партії узгодити єдиного кандидата і підтримувати його медійно.

Політичні партії-учасники переговорів щодо висунення єдиного кандидата на посаду мера Харкова підписали меморандум про стратегічне партнерство та співробітництво. Набирає чинності меморандум 7 червня 2021 року. Про це повідомили у політичній партії "Демократична сокира".

"Це необхідний і важливий крок у процесі переговорів і перший офіційний документ, спільно розроблений і погоджений партіями", — написали на офіційній сторінці "Демократичної сокири" у Facebook.

Згідно з текстом меморандуму, партії домовилися підтримувати стратегічне партнерство в період виборів харківського міського голови і узгодження єдиного кандидата від демократичних проукраїнських патріотичних сил Харківської області.

Партії зобов'язалися забезпечувати взаємну медійну підтримку єдиного кандидата у засобах масової інформації, з якими підтримують партнерські взаємини. Також вони братимуть участь у всіх етапах виборчої кампанії — висунення єдиного кандидата, організація агітаційної кампанії і захист результатів.

Підписавши меморандум, партії відмовилися від критики інших підписантів. Як наголошується у документі, він є відкритим, а значить, до нього можуть приєднатися інші політичні сили, але за умови збігу патріотичних цінностей.

"Ми закликаємо всі проукраїнські політичні сили приєднатися, а громадські організації та об'єднання, ветеранів і волонтерів, всіх громадян патріотичних поглядів у Харкові підтримати єдиного кандидата", — сказано у меморандумі.

Як писав KHARKIV Today, на початку травня у Харкові заявили про намір висунути єдиного кандидата від демократичних сил на вибори харківського міського голови. На засідання запрошували громадські об'єднання, українські рухи і демократичні партії.

Однак обговорювати висунення єдиного кандидата почали тільки наприкінці травня. У зустрічах брали участь як місцеві політичні партії, так і всеукраїнські політсили. Серед національних: "Голос", "Батьківщина", "Свобода", "Європейська солідарність", "Демсокира", "Громадянська позиція", Нацкорпус, Правий сектор і "Удар". Місцеві проєкти: "Акцент" (політсила Ігоря Балути), Блок Юлії Світличної. Модерує зустрічі харківський активіст Борис Редін.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.