Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Декларацію депутата Харківської міськради перевірять

Алина Мустафаева. Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Нацагентство з питань запобігання корупції взяло на перевірку декларацію Аліни Мустафаєвої.

У НАПК поскаржилися про можливе недостовірне декларування депутатом міськради.

Декларацію депутата Харківської міської ради від партії "Слуга Народу" Аліни Мустафаєвої перевірять. Про це повідомили у Національному агентстві з питань запобігання корупції.

"На підставі повідомлень про можливе недостовірне декларування від громадян, журналістів і правоохоронних органів НАПК взяло на перевірку декларацію", — сказано в повідомленні.

На цьому тижні Нацагентство з питань запобігання корупції взяло на перевірку ще 32 декларації народних депутатів, депутатів місцевих рад та поліцейських.

З Харківської області під перевірку потрапили, крім Мустафаєвої, депутат Зміївської районного ради Ігор Терещенко і депутат Харківської обласної ради Сергій Федорик (причина — виявлення комп'ютером високого рівня ризиків), оперуповноважений Головного управління Нацполіції у Харківській області Олексій Ткаченко (повідомлення про можливе недостовірне декларування).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нацагентство з питань запобігання корупції перевірить декларацію ексзаступника Добкіна

На перевірку декларацій передбачено до 120 календарних днів. Перевірку можуть продовжити, але не більше ніж на 60 днів і при наявності підстав.

Як писав KHARKIV Today, депутат Харківської міської ради Аліна Мустафаєва подала щорічну декларацію 31 березня 2021 року. Згідно зі звітом, у грудні 2020 року Мустафаєва купила квартиру в Харкові площею 137 квадратних метрів за 3 903 130 гривень. Підприємництво принесло їй 4,6 мільйона гривень доходу, робота у Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф — 3,5 тисячі гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.