Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Де в Харкові збирають допомогу жителям Херсонщини

Фото: Ігор Терехов
Біля першого відкритого штабу вишукуються черги з охочих допомогти Херсонщині, тому в Харкові вирішили відкрити додаткові штаби.

Штаби працюють у всіх дев'яти районах міста.

У Харкові відкрили ще вісім штабів для збору допомоги постраждалим через підрив окупантами Каховської гідроелектростанції. Сьогодні, 9 червня, вони працюють із 15:00. Із завтрашнього дня штаби будуть відчинені з 9:00 до 18:00. Таким чином, наразі в місті нараховується дев'ять штабів, де збирають допомогу жителям Херсонської області.

"У нас унікальні люди! З самого ранку черги харків'ян зі всього міста вишикувалися біля пункту прийому допомоги херсонцям в Новобаварському районі. З огляду на такий шалений відгук, відкриваємо штаби у кожному районі Харкова", — повідомив харківський міський голова Ігор Терехов.

Наразі жителі Херсонської області потребують питної води, медикаментів, продовольчих наборів, кормів для тварин, чоботів-забродів і комбінезонів-забродів, рятувальник жилетів і кіл, бронежилетів, канатів, бушлатів, нагрудників, надувних човнів.

Окрім штабу у школі №162 (вулиця Пермська, 13, Новобаварський район), зараз працюють наступні штаби:

1. Школа №49 (вулиця Харківських дивізій, 7/3),

2. Школа №123 (вулиця Академіка Павлова 142-А),

3. Школа №51 (проспект Науки, 68-Б),

4. Школа №13 (вулиця Благовіщенська, 36),

5. Школа №113 (проспект Альошина, 9),

6. Школа №62 (вулиця Академіка Вальтера, 2),

7. Школа №120 (вулиця Катерининська, 8),

8. Школа №94 (вулиця Плеханівська, 151).

Нагадаємо, росіяни підірвали Каховську ГЕС у ніч на 6 червня 2023 року. Внаслідок підриву зруйнована машинна зала та сама станція. Вода вийшла з водосховища й затоплює населені пункти. З них евакуюють людей.

ш
Фото: Ігор Терехов
ш
Фото: Ігор Терехов

Як писав KHARKIV Today, штаб гуманітарної підтримки постраждалих через підрив росіянами Каховської гідроелектростанції у Новобаварському районі запрацював сьогодні, 9 червня. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.