Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Де у Харкові доліковують пацієнтів, які перехворіли на коронавірус

Иллюстративное фото: ХОГА
У хворих на коронавірус можуть виникнути загострення.

За словами чиновників, пацієнтів доліковують у профільних відділеннях медичних установ.

У інституті терапії ім. Любові Малої розгорнули 30 ліжок для обстеження пацієнтів, яким потрібно доліковування. Про це повідомила заступниця Харківського міського голови з питань охорони здоров'я Світлана Горбунова-Рубан.

"Сьогодні є відділення, у яких хворі доліковуються ... Наприклад, інститут терапії ім. Любові Малої, де  відкрили нову наукову тему — постковідне ускладнення і постковідний стан. Вони відвели 30 ліжок під відділення, яке займається постковідними станами. У ньому лежать наші харків'яни, вони обстежуються, їм надаються відповідні рекомендації. Людина, яка виходить з ковіду, і людина, яка страждає від постковідного синдрому, може перебувати у нас у неврологічному відділенні,  терапевтичному відділенні, в гастроентерологічному. Це ж все працює. Людина просто повинна надійти в ендокринологію, чи ще у якесь профільне відділення, бо на етапі виходу з ковіду у неї виникли якісь загострення", — розповіла чиновниця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Не дали попрощатися ". Син померлої від COVID-19 жінки спровокував конфлікт у лікарні

Нагадаємо, раніше Світлана Горбунова-Рубан говорила, що у лікарнях Харкова відкриють відділення для доліковування пацієнтів з коронавірусом.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.