Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Де у Харкові будуватимуть нові будинки для жителів Північної Салтівки

Фото: ХОВА.
Для початку будівельних робіт потрібен дозвіл від військових.

Майже 500 багатоповерхівок у місті не можна буде відновити.

Поряд з Північною Салтівкою почнуть будувати багатоповерхові будинки для тих, хто втратив житло внаслідок обстрілу. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко під час робочого візиту до Харкова.

"Салтівка знищена, кілька великих вулиць зруйновані повністю. Майже 500 багатоповерхівок у місті не можна буде відновити, — сказав Тимошенко. — Зараз тут розпочинають підготовчі роботи з будівництва нового житла. На Північній Салтівці поблизу є вільна земля, там ми будуватимемо нове житло".

Будівництво на Салтівці розпочнеться лише після того, як буде відповідний дозвіл від військових. Поки що тим, хто втратив житло через війну, пропонують тимчасове розміщення у гуртожитках та інших соціальних установах.

"Загалом у Харкові не підлягають реконструкції до 500 будинків. Це життя конкретних сімей, які мають отримати все необхідне. Ми над цим працюємо. Наразі приймається рішення про тимчасове розміщення людей у ​​гуртожитках вищих навчальних закладів та соціальних закладів. Але люди мають отримати повноцінне, не тимчасове житло", — зазначив Тимошенко.

Коли почнеться будівництво нових будинків, старі, знищені після обстрілу, зноситимуть. У планах також — будівництво шкіл, дитячих садків та лікарень.

Зазначимо, до війни на Салтівці проживало понад 300 000 людей.

Як писав KHARKIV Today, 20 травня мер Харкова Ігор Терехов анонсував будівництво першого будинку  для людей, які залишилися без житла через війну. До кінця року "Житлобуд-1" планує здати в експлуатацію 4000 квартир.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.