Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Де у Харківській області не зможуть зафіксувати пошкодження майна

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Наслідки бойових дій фіксує комісія.

Працювати під обстрілами або на окупованій території недоцільно та небезпечно. 

Пояснення щодо фіксації пошкоджень власності, спричинених бойовими діями, у населених пунктах, які перебувають у зоні активних бойових дій або під тимчасовою російською окупацією, надали у Дергачівській міській раді.  

Там поінформували, якщо приватна власність знаходиться у населених пунктах Дергачівської громади, що підпадають під вищевказане визначення (передусім це території Козачолопанського, Проходівського, Токарівського, Слатинського, Прудянського, Русько-Лозівського старостинських округів), із об’єктивних причин комісія Дергачівської міської ради з обстеження будівель та споруд, пошкоджених під час проведення бойових дій, не зможе обстежити її та зафіксувати це відповідним актом.  

"Окрім того, у зоні активних бойових дій фіксація пошкоджень зараз є недоцільною, оскільки через обстріли щодня з’являються нові руйнування. Комісія зможе розпочати фіксацію пошкоджень будівель та споруд на територіях Козачолопанського, Проходівського, Токарівського, Слатинського, Прудянського, Русько-Лозівського старостатів тільки після завершення активних бойових дій та звільнення окупованої частини Дергачівської громади Збройними силами України", — пояснили у Дергачівській міській раді.

Мешканцям міста Дергачі, прилеглих до міста сіл, а також власникам майна у Безруківському окрузі пропонують заповнити форму фіксації пошкоджень за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Село у громаді Харківської області вперше потрапило під обстріл

Нагадаємо, 6 липня окупанти цілили з артилерії по Дергачам, Безрукам, Слатиному, Прудянці, Дементіївці, Новому, Питомнику, Руській Лозовій. Також обстрілювали Цупівку, Прудянку, Дементіївку, Питомник і Нове з мінометів, танків та іншої бронетехніки. Один мешканець Слатиного отримав осколкове поранення, його доставили до лікарні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.