Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Де планують відновлювати будинки у Харківській області

Фото: ХОВА
У Дергачах триває відновлення 17-ти будинків.

У Харківському районі зараз відновлюють 17 пошкоджених через війну будинків.

Роботи тривають у місті Дергачі. У 2023 році планують відновити ще п'ять будинків у цьому районі: три багатоквартирних будинки у селі Руська Лозова, по одному у селі Докучаєвське та у селищі Рогань. Також зараз у Харківському районі відновлюють п'ять об'єктів охорони здоров'я та два заклади освіти у Мерефі та Люботині. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Команда італійського університету долучиться до розробки плану двох міст у Харківській області

Кошти на відновлення 17 будинків виділені з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та місцевого бюджету. Будинки розташовані по вулицях Центральній і 23 серпня у Дергачах. Зовнішні роботи майже завершили. Зараз підрядники утеплюють фасади, проводять заміну вікон і дверей, облаштовують під'їзди й підвали. Завершити відновлювальні роботи планують до грудня. Далі почнуть облаштовувати прилеглу територію.

Як писав KHARKIV Today, через війну у Харківському районі пошкоджено та зруйновано 22 500 об'єктів. Зокрема, це 13 223 приватних будинків, близько 3000 багатоповерхівок, 549 закладів освіти та спорту, 157 об'єктів охорони здоров'я, 96 адмінбудівель.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.