Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Де не буде газу на цьому тижні в Харківській області

Частина будинків відключили на чотири дні, частину — на два.

Газовики проводять ремонтні роботи на газопроводах до 2 липня.

29 червня відключено газопостачання в населених пунктах Високе (Красноградський район) та Андріївка (Ізюмський район) 30 червня без газу залишаться Докучаєвське, Мала Рогань і Рогань (Харківський район). Про це повідомили в компанії "Харківгаз".

У селі Високе (колишнє село Артемівка) Красноградського району газ відключили 29 червня. Газовики змінюють ділянку газопроводу низького тиску. Роботи проводитимуть до 2 липня. У цей час газу немає в будинках по вулицях Садова, Польова, Центральна і Ярова.

У селищі Андріївка Ізюмського району (колишній Балаклійський район) газу також немає з 29 червня по 2 липня через проведення регламентних робіт на газопроводі низького тиску. Без газу залишаються будинки на вулиці Барвінковій, провулку Барвінковому, вулиці Партизанській, провулку Набережному, вулиці Набережній, вулиці Червонодонецькій, провулку Червонодонецькому, вулиці Ярослава Мудрого.

Повністю відключать газ в селищі Докучаївському, селі Мала Рогань, селищі Рогань Харківського району о 8:00 30 червня. Газовики проведуть ремонтні роботи на вихідному газопроводі. Відновити подачу газу планують о 10:00 1 липня.

У "Харківгаз" нагадують: для відновлення газопостачання потрібен доступ до систем газопостачання та газового обладнання, присутність представника жителів в будинках, наявність акта перевірки димових і вентиляційних каналів, усунення порушень, якщо такі будуть.

Як писав KHARKIV Today, газ у липні обійдеться жителям Харківської області дорожче.

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" підвищила ціну на газ в липні (тарифний план "Місячний") до 13,13 гривні за кубометр. У червні українці, які користуються тарифним планом від "Нафтогазу", платять за кубометр газу 11,94 гривні. Таким чином, різниця між червнем і липнем становить 1,19 гривні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.