Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Де готові приймати біженців у Харківській області

Фото: Санаторий "Ялинка"
Місце визначила Харківська регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Переселенців обіцяють забезпечити житлом і харчуванням.

Жителів тимчасово окупованих територій, які хочуть повернутися до України, розмістять у санаторії "Ялинка", що знаходиться у селищі Дачне на вулиці Курортній, 1 у Чугуївському районі. Відповідне рішення ухвалила Харківська регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

"Визначити місце для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перетнули державний кордон України на території Харківської області за адресою: Харківська область, Чугуївський район, Слобожанська селищна територіальна громада, селище Дачне, вулиця Курортна, 1 (санаторій "Ялинка")", — сказано у протоколі засідання комісії, опублікованому на сайті Харківської обласної державної адміністрації.

На органи місцевого самоврядування поклали відповідальність за забезпечення належних умов у місці розміщення переселенців (харчування, опалення приміщень). Вони мають вирішити питання з компенсацією витрат власникам закладів, які надають послугу з проживання і харчування переселенців.

санаторий
Фото: Санаторій "Ялинка"

На засіданні комісії поліції доручили супроводжувати внутрішньо переміщених осіб від зони прикордонного контролю до санітарної зони, управлінню транспорту організувати щоденне чергування автотранспорту в санітарній зоні, біля пунктів пропуску через держкордон України для транспортування тих, кого пропонують розмістити у санаторії. До того ж, тут же чергуватимуть бригади екстреної медичної допомоги, рятувальники розгорнуть два намети для тимчасового перебування переселенців, які перетнули кордон України.

Департамент соцзахисту населення ХОДА визначить додаткові місця для розміщення внутрішньо переміщених осіб.

сан
Фото: Санаторій "Ялинка"

Зазначимо, санаторій "Ялинка" засновано у 1985 році. Розташований поряд з річкою Сіверський Донець, за 40 кілометрів від Харкова, поряд знаходиться національний природний парк "Гомільшанські ліси". Тут пропонують дорослим та дітям комплексне лікування (624 гривні та 520 гривень на добу відповідно) і літній табір для дітей. Зареєстровано санаторій як дочірнє підприємство приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих профспілок України "Укрпрофздоровниця" (реєстрація — 24 лютого 2003 року).

На сайті санаторію пропонують двомісні номери з душем, санвузлом, гарячою та холодною водою, для батьків з дітьми — тримісні номери, триразове харчування.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.