Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

ДБР завершило перевірку причетності рятувальників до пожежі в пансіонаті для літніх людей

Питання залишилися до співробітників Нацполіціі.

Державне бюро розслідувань відмовилося від претензій до рятувальників.

Слідчі перевірили можливу причетність рятувальників до пожежі в пансіонаті для літніх людей. Про це повідомив начальник Територіального управління ДБР в місті Полтава Денис Маньковський, відповідаючи на питання про хід розслідування пожежі в пансіонаті для літніх людей, передає Depo.Харків.

"Що стосується хоспісу, то Держслужба з надзвичайних ситуацій не мала права перевіряти хоспіс. Тому що фактично цей хоспіс розташовувався у приватному будинку. Що стосується ДСНС, ми провели дуже великий комплекс заходів. Ми допитали практично всіх, починаючи від керівника і закінчуючи рядовим інспектором, який забезпечує дану територію. Ми запросили і вивчили всю документацію. І об'єктивно до ДСНС немає питань, тому що це не їх суб'єкт", — пояснив Маньковський.

Слідчі ще встановлюють, чи була провина співробітників поліції, яким нібито повідомляли про діяльність пансіонату для літніх людей.

"Вивчаємо. Разом з прокуратурою ми зараз в процесі розслідування. Дуже багато проведено тимчасових доступів [до документації — ред.], проведено низку допитів, зараз експертизи ми проводимо. Я б зараз не хотів забігати наперед, бо поки все в процесі. Підозр поки не оголошено", — уточнив керівник управління ДБР.

Нагадаємо, 21 січня в Харкові згорів приватний пансіонат для літніх людей "Золотий час". На пожежі загинули 15 чоловік. Того ж дня слідчі ДБР почали досудове розслідування за фактом неналежного виконання службових обов'язків співробітниками ДСНС України в Харківській області. Вони перевіряли інформацію про неналежне виконання службових обов'язків рятувальниками під час перевірок та інших методів контролю за станом протипожежної безпеки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.