Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Данія подарувала Харківській області 11 автобусів для школярів

Фото: ХОВА
Багато шкільних автобусів були знищені ворожими обстрілами.

Харківщина готується до комбінованого або офлайн-навчання в укриттях.

У четвер 7 грудня громадам Харківської області передали 11 шкільних автобусів. Їх отримали Близнюківська, Валківська, Височанська, Вільхівська, Зачепилівська, Красноградська, Лозівська, Нововодолазька, Савинська, Старосалтівська та Чкалівська громади. Профінансувало проєкт Міністерство закордонних справ Данії, також у ньому брала участь ООН, ЮНОПС в Україні (управління ООН з обслуговування проєктів) і Харківська обласна військова адміністрація.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Витримати С-300. Харків, Пісочин та Люботин наввипередки будують перші школи під землею

"Значна частина шкільних автобусів була знищена внаслідок дій російських окупантів. Тому маємо відновлювати автопарк. Адже нині ми готуємося до відновлення комбінованої або офлайн освіти в укриттях. Дякуємо міжнародним партнерам за підтримку у цьому напрямку", — сказав голова ХОВА Олег Синєгубов. 

Усього Данія придбала 34 шкільні автобуси для Харківщини, Дніпропетровщини та Миколаївщини. Усі автобуси уже передали у регіони.

з

Як писав KHARKIV Today, у жовтні дев'ять закладів освіти Харківської області отримали шкільні автобуси. Між шістьма громадами розподілили 12 шкільних автобусів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.