Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Чиновник, якого звільнили з облдержадміністрації після скандалу, очолив лікарню у Харкові

Фото: ХОГА
Геннадій Бондарчук подав декларацію кандидата.

Геннадій Бондарчук виконував обов'язки директора департаменту охорони здоров'я ХОДА, замінивши Вадима Іваннікова. Після скандалу з рулеткою Бондарчук залишився у департаменті на посаді заступника директора.

Колишній виконувач обов'язків директора департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації Геннадій Бондарчук хоче стати директором Харківської міської лікарні №3 (проспект Ново-Баварський, 90). Відповідну декларацію кандидата на цю посаду Бондарчук подав до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Згідно з декларацією, у 2020 році зарплата Бондарчука у департаменті охорони здоров'я ХОДА склала 364 869 гривень. Готівкою Бондарчук зазначив свої 50 000 гривень і 2 050 000 гривень, які належать його дружині.

Відзначимо, на сайті Харківської міської лікарні №3 Геннадій Бондарчук вже вказаний виконувачем обов'язків головного лікаря. До середини серпня 3-ю лікарню очолював Олександр Щедров.

Як писав KHARKIV Today, з березня 2020 року департамент охорони здоров'я Харківської ОДА очолював Вадим Іванніков. Після восьми днів роботи його звільнили, потім поновилит на посаді.З кінця травня він перебував на лікарняному. 30 липня 2020 року Іванніков звільнився.

У листопаді 2020 року на той момент голова Харківської ОДА Олексій Кучер оголосив відбір на посаду директора департаменту охорони здоров'я на період карантину, про його результати нічого не відомо.

Після Іваннікова виконувачем обов'язків директора департаменту охорони здоров'я призначили Геннадія Бондарчука (заступник директора департаменту охорони здоров'я). Раніше Бондарчук працював головлікарем міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги у Вінниці, був заступником головного лікаря з хірургічної допомоги Харківської обласної клінічної лікарні.

Після скандалу з рулеткою у Бондарчука забрали повноваження виконувача обов'язків директора департаменту. Замість нього призначили Ігоря Волченка. 2 липня директором департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації  став  Максим Хаустов.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.