Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Чверть жителів Харківської області завершили вакцинацію проти коронавірусу

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
У департаменті охорони здоров'я ХОДА відзначають попит серед мешканців регіону на вакцинацію.

На 11 листопада у Харківській області щепили проти коронавірусу 1 395 059 жителів.

25% населення, яке підлягає вакцинації, одержали дві дози вакцини. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації Максим Хаустов.

"За весь період вакцинальної кампанії було щеплено першою дозою вакцини 814 690 осіб, це приблизно становить 36% загальної кількості населення, яка підлягає вакцинації. 25% загальної кількості населення в області щеплено двома дозами. За період вакцинальної кампанії проведено 2299 щеплень особам від 12 до 17 років. Минулої доби було щеплено 19 227 чоловік", — пояснив Хаустов.

Директор департаменту охорони здоров'я ХОДА наголосив на попиті на вакцинацію серед жителів Харківської області та закликав приходити за щепленням. Регіон отримує цього тижня нові партії вакцин.

"Люди нарешті зрозуміли, що єдиним захистом від цієї хвороби є лише вакцинація та засоби індивідуального захисту. Запрошую всіх до центрів та пунктів вакцинації. Усі вакцини є у наявності. Зараз ми вже отримали вакцину Moderna, тому запрошую, будь ласка, на вакцинацію", — сказав Хаустов.

Як писав KHARKIV Today, до Харківської області цього тижня поставлять чотири види вакцин. Pfizer очікують у кількості 41 000 доз, Moderna — 48 000, CoronaVac — 50 000. Вакцини AstraZeneca, за словами Хаустова, область отримає небагато. Усього має бути три поставки.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.