Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Чоловік нарибалив у Печенізькому водосховищі на пів мільйона гривень

Фото: Харківський рибоохоронний патруль
Човен помітили в Чугуївському районі.

Чоловік незаконно наловив 150 кілограмів риби.

29 вересня державні інспектори помітили в Артемівській затоці Печенізького водосховища в Чугуївському районі човен із чоловіком. Як виявилося, він рибалив забороненими сітками. Про це повідомили в Харківському рибоохоронному патрулі.

"О 23 годині виявлено громадянина, який здійснював лов водних біоресурсів з човна забороненими знаряддями лову, а саме сітками з льосу у кількості п'яти штук", — розповіли в патрулі.

Чоловік встиг зловити в незаконний спосіб 150 кілограмів риби: 88 лящів, 43 товстолобики, 28 окунів, 27 судаків, 22 лини, дев'ять сріблястих карасів, вісім щук, два сазани, одну плітку, одного білого амура. Як розповіли у Харківському рибоохоронному патрулі, збитки рибному господарству України склали 641 697 гривень.

Інспектори склали щодо чоловіка протокол за ч. 4 ст. 85 (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Заборонені знаряддя лову, човен  та незаконно виловлену рибу у чоловіка вилучили. Інформацію про правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Харківський рибоохоронний патруль закликав жителів Харківщини дотримуватися вимог  природоохоронного законодавства. Свідків незаконного вилову, продажу або замору риби просять повідомляти на цілодобову гарячу лінію за номером телефона (099) 549 23 59.

Як писав KHARKIV Today, у червні на Харківщини заборонили рибалити. Заборона стосується промислового, любительського та спортивного рибальства на річках, ставках, озерах і водосховищах, а також пересування на малих, моторних, прогулянкових вітрильних суднах, прогулянкових, спортивних та швидкісних суднах, водних мотоциклах і засобах розваг на воді. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.