Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Чиновники запевняють, що в дитсадках Краснограда змінилася ситуація з харчуванням

Фото: открытые источники
За їх словами, дітей почали годувати згідно з нормами.

Діти отримували харчування не в повному обсязі через "тимчасові проблеми", пов'язані з адміністративною реформою.

З понеділка, 22 лютого, навчальні заклади Краснограда отримали 100% харчування згідно з нормами, встановленими санітарним регламентом. Про це повідомила директорка департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Анжеліка Крутова.

За даними обладміністрації, в дитсадку в Красноградському районі через адмінреформу і перехід бюджетних установ з балансу району на баланс територіальних громад були тимчасові проблеми, і діти отримували харчування не в повному обсязі. Директор департаменту науки і освіти ХОДА уточнила, забезпеченість харчуванням становила 55-57% від норми.

"18 лютого на сесії місцевої ради виділили 400 тисяч гривень для закупівлі продуктів харчування за прямими договорами. 22 лютого ситуація повністю була виправлена, і навчальні заклади отримали 100% харчування згідно з нормами, встановленими санітарним регламентом", — пояснила Анжеліка Крутова.

Для перевірки дій тих, хто займався організацією постачання продуктів, прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість). Про це KHARKIV Today повідомив прессекретар Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

"Відкрили кримінальне провадження в понеділок 22 лютого, після виходу репортажу і безлічі скарг батьків", — пояснив він.

Нагадаємо, батьки вихованців одного з дитячих садків Краснограда скаржились, що в меню немає хліба, молока і масла. Дітям дають моркву з в'язкою кашею і показували меню дитячого садка.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.