Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Червоний Хрест обіцяє допомогти дровами жителям Харківської області

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Допомогу нададуть мешканцям п'яти громад.

Дрова передадуть для 2000 домівок.

Цього року міжнародний комітет Червоного Хреста допомагав жителям Харківщини генераторами для водоканалів, медзакладів та "пунктів незламності", а також будівельними матеріалами. Зараз допомогу надаватимуть дровами. Їх отримають мешканці п'яти громад Куп'янщини, що перебувають неподалік лінії фронту. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Наразі співпрацюємо з 5 громадами Куп'янського району щодо підготовки до опалювального сезону. Зокрема, планується забезпечити дровами 2000 домогосподарств Кіндрашівської, Петропавлівської, Дворічанської, Курилівської, Вільхуватської громад. Також з 2024 року розглядаємо можливість більш постійного перебування наших співробітників у Харкові, оскільки на 80% робота сконцентрована на деокупованих територіях регіону", — сказала глава Полтавської суб-делегації міжнародного комітету Червоного Хреста Стефані Гартлахер.

У 2024 році представники міжнародного комітету Червоного Хреста планують допомагати із фізичною реабілітацією жителів Харківщини.

Як писав KHARKIV Today, загалом на Харківщині нададуть дрова на цей опалювальний сезон 40 тисячам родин. У першу чергу це малозабезпечені люди, які живуть у місцях, де немає газового опалення. Проте дрова роздаватимуть й там, де газ є. Гроші на придбання дров нададуть із держбюджету.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.