Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через знеструмлення потяг із Харкова курсує за скороченим маршрутом

Поїзд Харків — Ужгород поїде тільки до Львова.

Поїзд з Харкова до Ужгорода ходитиме за скороченим маршрутом.

Через відсутність напруги в контактній мережі на деяких залізничних ділянках обмежили маршрут потягів. Про це повідомили у компанії "Укрзалізниця".

За скороченим маршрутом найближчої доби курсуватимуть потяги:

  • №17/18 Харків — Львів — Харків (замість Харків — Ужгород);
  • №4/3 Запоріжжя — Львів (замість Запоріжжя — Ужгород);
  • №41/42 Дніпро — Львів (замість Дніпро — Трускавець);
  • №257/258 — 259/260 Чернігів, Суми —  Львів (замість Чернігів, Суми — Івано-Франківськ);
  • №26/25 — 236/235 Одеса —Івано-Франківськ (замість Одеса — Рахів, Чернівці);
  • №6/5 Запоріжжя — Львів (замість Запоріжжя — Рахів).

"Пасажири, які придбали квитки на поїзд №3/4 Ужгород — Запоріжжя та №17/18 Ужгород — Харків із відправкою з Ужгорода, можуть сісти на поїзд №81/82 Ужгород — Київ із тими ж квитками. По станції "Львів" пасажирів пересадять в поїзд №4/3 Львів — Запоріжжя та 18/17 Львів — Харків", — пояснили в "Укрзалізниці".

Тих, у кого є квитки з Рахова на потяг №26/25 Рахів — Одеса та №6/5 Рахів — Запоріжжя, пересадять зі своїми квитками на потяг №56/55 Рахів — Київ. Далі пересадки на інші рейси будуть в Івано-Франківську та Львові.

Пасажирів з квитками на потяг №6/5 Рахів — Запоріжжя зі станції "Івано-Франківськ" пересадять на потяг №56/55 Рахів — Київ, по станції "Львів" —  на потяг №5/6 Львів — Запоріжжя.

Пересадка для пасажирів із квитками на потяг №235/236 Чернівці — Одеса із Чернівців передбачена на потяг №255/256 Чернівці — Івано-Франківськ. Далі відбудеться пересадка на потяг №235/236 Івано-Франківськ — Одеса.

Якщо пасажири вказаних рейсів відмовляться від поїздки, то їм повернуть гроші. Для цього необхідно поставити відмітку в квитку. Зробити це можна у чергового по вокзалу у день відправки. Також можна написати заяву на повернення в будь-якій касі по Україні.

Як писав KHARKIV Today, станом на ранок 24 листопада через знеструмлення великої частини  мережі "Укрзалізниці" 81 потяг курсував із затримкою понад годину. Затримка потягу №17 Харків — Ужгород складала понад 11 годин.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.