Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через війну на Харківщині пошкоджені 640 закладів освіти

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Руйнування та пошкодження — значні.

Попри фізичне руйнування, більшість закладів освіти працює.

Через війну на Харківщині пошкоджені 640 закладів освіти, повністю зруйновані — 72, що становить 43,4% від їхньої загальної кількості. Унаслідок цього, а також недостатньої кількості учнів деякі заклади перестали працювати. Із 730 закладів дошкільної освіти припинили працювати 24. Серед закладів загальної середньої освіти закрилися 12. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Дійсно масштаби руйнувань і пошкоджень закладів освіти є значними. Звичайно, що в таких умовах ми мали оптимізувати освітню мережу. Основна причина – це саме фізичне знищення навчального закладу та недостатня кількість учнів. Проте насправді частина таких закладів невелика, — сказав Синєгубов. — Зокрема, до повномасштабного вторгнення рф було 730 закладів дошкільної освіти, відтепер – 703. А закладів загальної середньої освіти нараховувалося 715, нині – 703. Більшість навчальних закладів зберегли свою діяльність, адже наша мета — забезпечити освітніми послугами всі 100% контингенту, незважаючи на те, де перебуває дитина".

У новому навчальному році у 1603 закладах освіти Харківщини будуть навчатися більше ніж 345 000 здобувачів освіти, із них 224 543 — у середній школі (у тому числі 14 000 першокласників), 122 000 — у закладах вищої та фахової передвищої освіти. Зокрема, у регіоні очікують 19 000 першокурсників.

Як писав KHARKIV Today, у новому навчальному році за змішаною формою хочуть проводити освітній процес 19 харківських шкіл, що становить 3% від закладів освіти регіону. Навчання проводитимуть у метрополітені. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.