Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через потепління у трьох районах Харкова відключать опалення

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Опалення та гарячої води не буде цілий день.

У "ХТМ" пояснили, що у зв'язку із сприятливими погодними умовами вирішили ремонтувати трубопровід.

З 8:00 до 22:00 п'ятниці, 3 грудня, відключать опалення та гаряче водопостачання у частині Шевченківського та Київського районів. Про це повідомили на офіційній сторінці Facebook комунального підприємства "Харківські теплові мережі".

"З п'ятниці у Харкові різко потеплішає. У зв'язку із сприятливими погодними умовами КП "Харківські теплові мережі" планують провести ремонтні роботи на магістральному трубопроводі у районі вулиці Космічної, 21-А", — пояснили у КП "ХТМ".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки жителі Харківської області заборгували за комунальні послуги

У цей час буде відключено:

  • від тепла 169 житлових будинків, три дитячі садки, три школи та чотири лікувальні заклади, від гарячої води — 61 будинок, один дитячий садок, дві школи та чотири лікувальні заклади, обмежені вулицею Космічною, проспектом Науки, вулицями Сумською, Авіаційною, провулком Фанінським, вулицею Культури (Шевченківський район);
  • від тепла 295 житлових будинків, один дитячий садок, три школи та п'ять лікувальних закладів, від гарячої води — житловий будинок, школи, лікувальні заклади, обмежені вулицею Алчевських, провулком Дизайнерським, вулицями Весніна, Гаршина, Гіршмана, площею Свободи, вулицями Гуданова, Каразіна, Костомарівською, Мистецтв, провулком Каплунівським, вулицями Лермонтовською, Маяковського, Куликівською, Мироносицькою, Максиміліанівською, Ярослава Мудрого, Пушкінською,  1 Травня, провулком Мар'яненка, вулицею Барабашова, провулком Шевченківським, вулицею Казакевича (Київський район).

Як повідомили на сайті "ХТМ", 3 грудня також заплановано відключення у частині Слобідського району. Без опалення та гарячої води залишаться два житлові будинки, обмежені вулицею Державінською та проспектом Гагаріна.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.