Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через обстріли росіян у харківському екопарку загинули тварини

Фото: Олександр Гололобов/Telegram
Окупанти зруйнували питомник.

Під час обстрілів Харківщин 22 червня російські війська влучили на територію екопарку.

Авіаудари зруйнували питомник для тварин та ще одну споруду, де також були вольєри для собак. Внаслідок ударів загинули тварини, розповів Суспільне Харків власник парку Олександр Фельдман.

"Ми думаємо, що це були КАБи. Два КАБи прилетіли та згоріла основна будівля прихистку для тварин, собачий притулок практично повністю. Приїхала пожежна машина, тільки почали розгортати рукави, їм сказали, що буде повторний удар… Поїхали. Потім повернулися. Собак звідти евакуювали раніше, тварин [у будівлі] не було. Вони в інших містах: частина у Києві, частина у Полтаві, частина у людей", — розказав Фельдман.

За його словами, внаслідок ударів загинули олені та лані: "Дуже багато оленів загинуло. Тварини лякаються, розбивають собі голови об огорожі, об стовпи, об дерева. Загинули чотири лані. Це тільки за вчорашній один день".

Також внаслідок ударів зруйнована ще одна споруда на території парку, зазначив Олександр Фельдман.

"Там теж були собаки раніше, величезні вольєри були для собак. Зберігали там продукти, сіно, зернові. КАБ влучив просто у нього, немає даху і стіни розійшлися. Все майно зруйновано. Там було близько сотні вольєрів, зимові приміщення для собак. 100 на 20 метрів, 2000 квадратних метрів", — розповів власник екопарку.

1
1
Наслідки ударів по території екопарку Харківської області, 22 червня 2024 року. Фото: Олександр Гололобов/Telegram

Раніше голова Малоданилівської громади Олександр Гололобов розповів, що окупанти знищили питомник для безхатніх тварин: "Вже декілька місяців, по другому колу, вони знищують інфраструктуру та організації Малоданилівської громади. Місця відпочинку, дитячі табори, стадіон, житло людей, місця життя свиней та стайню, гуртожитки, навчальні корпуси. Все це просто стирається. 22 червня був знищений пітомнік для безхатніх тварин, в який останні роки з усієї області доставлялися кинуті домашні улюбленці".

Як писав KHARKIV Today, Екопарк у Харкові закривається через небезпеку. Фельдман екопарк працює тепер тільки онлайново.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.