Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через обстріли Харківська область не виконує план із підготовки до зими

Ілюстративне фото
Через постійні руйнування з боку РФ теплове господарство готове до опалювального сезону трохи більше, ніж наполовину.

У Харківській області продовжують ремонти після обстрілів російської армії. Більше 100 000 домоволодінь залишаються без світла, більше 70 000 - без газу. Це з урахуванням мешканців на ТОТ. ​​

Рівень підготовки теплового господарства по Харківській області складає 52%. Про це 12 серпня повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов під час апаратної наради, на якій, зокрема, розглядали підготовку регіону до осінньо-зимового періоду.

Нагадаємо, наразі відомо про обстріл трьох ТЕЦ на території Харківщини. Ремонтні роботи тривають, чиновники планують також закупити мобільні котельні. Про це раніше говорив Ігор Терехов. Голова Харківської ОВА повідомив, що область розгляне можливість придбання мобільних котелень для спільного резерву Харкова та громад області на випадок аварійних ситуацій. Загалом у Харківській області від початку бойових дій пошкоджені або зруйновані понад 280 об’єктів теплопостачання та водопровідно-каналізаційного господарства — близько 30 кілометрів мереж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Робимо все можливе, щоб розпочати опалювальний сезон за планом", — Синєгубов

Бригади "Харківобленерго", "Харківгазу", "Харківміськгазу" цілодобово відновлюють обладнання та мережі, що страждають від системних ворожих обстрілів. На сьогодні вже 102 об’єкти відновлені, в процесі — ще 134.

Без електропостачання в регіоні з урахуванням тимчасово окупованих територій залишається близько 140 000 абонентів, без газопостачання — понад 71 000 абонентів. Рівень підготовки теплового господарства по Харківській області складає 52% при плановому показнику Мінрегіону 60%. За водопровідно-каналізаційним господарством підготовлено в цілому 47%, житловий фонд — 57%, заклади соціальної сфери — 39%.

Нагадаємо, пересувні котельні встановлюють у Харкові. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.