Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через обстріл російських окупантів Дергачі залишилися без газу та електроенергії

Інтенсивний обстріл міста триває цілий день.

Мінімум троє людей загинули.

У Дергачах окупанти б'ють із артилерії по житлових кварталах та об'єктах громадянської інфраструктури. Мінімум троє загиблих мирних мешканців. Двоє з них — колишній начальник Дергачівського райвідділу поліції, експроректор ХНУВС Валерій Московець із онукою Анастасією. Про це сьогодні, 11 березня, повідомив голова громади В'ячеслав Задоренко.

"Внаслідок обстрілів пошкоджено будівлю відділення екстреної медичної допомоги та корпусу Дергачівської центральної лікарні, сторож лікарні отримав поранення. Ворожі бомби також потрапили до Дергачівського будинку культури та промислового підприємства "Бриг". Серйозні пошкодження отримала житлово-комунальна інфраструктура. Наразі Дергачі повністю відключені. від газу через попадання снарядів у трубу високого тиску, у кількох районах міста відсутня електроенергія", — повідомив В'ячеслав Задоренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські окупанти зірвали евакуацію жителів Ізюму

Жителів громади попросили перекрити газові та водопровідні крани та злити воду з труб. Це необхідно зробити для запобігання заледеніння трубопроводів.

"ДСНС намагається оперативно ліквідувати пожежі, спричинені бомбардуваннями. Аварійні роботи на газових та електричних магістралях почнуться після обстрілів. Місто перебуває під контролем Збройних сил України", — йдеться у повідомленні.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.