Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через коронавірус закрили дитяче відділення лікарні у Харківській області

Фото: Чугуевский горсовет
Співробітники педіатричного відділення увійшли до складу ковідних бригад.

Причиною призупинення роботи дитячого відділення лікарні стало зростання захворюваності на коронавірус.

Педіатричне відділення Чугуївської центральної лікарні тимчасово закрили. Діти отримують допомогу у дитячій консультації та стаціонарі, а також відділенні екстреної медичної допомоги. Тих, хто має підозру на коронавірус, направляють до Харківської обласної дитячої інфекційної лікарні. Про це повідомили у Чугуївській міській раді.

"Через загострення епідеміологічної ситуації та зростанням кількості захворювань на COVID-19 ще минулого року було ухвалено рішення про тимчасове призупинення роботи педіатричного відділення (наказ №85 від 12.04.2021). На площах цього відділення були розміщені стаціонарні відділення для надання допомоги пацієнтам з терапевтичною та неврологічною патологією", — пояснили у Чугуївській міськраді.

Сьогодні працівники педіатричного відділення цієї лікарні входять до складу додаткової бригади для надання допомоги хворим на коронавірус. Дітям медичну допомогу надають у денний час спеціалісти дитячої консультації та денного стаціонару, у нічний — спеціалісти відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги (санітарний пропускник №2). Допомогу дітям із підозрою на коронавірус надають у Харківській обласній дитячій інфекційній лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Препарат проти коронавірусу привезли до Харківської області

"Госпіталізація хворих дітей у разі потреби здійснюється до лікувальних закладів Харкова", — зазначили у Чугуївській міськраді.

Як писав KHARKIV Today, минулого тижня у Харківській області на коронавірус захворіло понад 700 дітей шкільного віку. Тому в області розглядається питання про переведення школярів на дистанційну форму навчання. Рішення про перехід на "дистанційку" вже ухвалили у Зміївській громаді.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.