Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Чехія допоможе відновлювати зруйновані харківські лікарні

Фото: Харківська міськрада
Чеська делегація відвідала Харків.

Чехія допомагатимеХаркову, у першу чергу, у медичній сфері.

У вівторок 22 серпня пройшла зустріч мера Харкова Ігоря Терехова з представниками делегації Чеської Республіки. На зустрічі обговорювали потреби Харкова та можливості Чехії допомогти місту у питаннях відновлення й надання медобладнання.

Терехов зазначив, що найбільша проблема у місті — це зруйновані житлові будинки, школи, лікарні, дитсадки та суттєво пошкоджена транспортна інфраструктура. Найбільше руйнувань — на Північній Салтівці.

Як повідомив заступник міністра закордонних справ з економічних відносин Чехії Марек Свобода, Чехія хоче передати Харкову медобладнання та розгляне можливість надання допомоги у відновленні лікарень, які були зруйновані через обстріли, зокрема, на Північній Салтівці.

"Ми бачимо, що місто має багато потреб, і готові допомогти. Зараз ми хочемо зосередитися на підтримці медичної сфери, бо це дуже важливо для людей. Але це не означає, що ми робитимемо тільки це. У нас є низка проєктів, у рамках яких ми можемо надати Харкову допомогу у відновленні", — сказав Марек Свобода.

Мер Харкова уточнив, що Чехія погодилася облаштувати первинну ланку медичної допомоги на Північній Салтівці.

Як писав KHARKIV Today, Німеччина передала пів мільйона євро на відбудову двох харківських шкіл. Міський голова Нюрнберга повідомив, що місто уже надало допомогу Харкову на суму понад 2,5 мільйони євро.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.