Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Частину реконструйованої вулиці відкриють для проїзду в Харкові

Фото: Харківська міська рада 
Виконроб обіцяє, що у години пік не буде заторів.

Шляховики розширили 500 метрів дорожнього полотна. 

У Харкові найближчим часом відкриють частину вулиці Весніна. Асфальтування нижнього шару дорожного покриття по цій вулиці (на ділянці від вулиці Пушкінської до вулиці Алчевських) планують завершити протягом кількох днів. Про це 23 жовтня повідомили у Харківській міській раді. 

За словами виконроба управління механізації будівельної компанії Сергія Ткаченка, попри ворожі обстріли, шляховики продовжують реконструкцію об'єкта. За час проведення робіт вони розширили 500 метрів дорожнього полотна, щоб облаштувати додаткові смуги руху для транспорту. Згідно з проєктом, їх має бути шість — по три в обидві сторони. Крім того, на ділянці замінили всі інженерні та комунікаційні мережі.

Виконроб поінформував, що для харківських водіїв цей відрізок дороги стане доступним уже наступного тижня, завдяки чому у години пік там не буде заторів. У планах шляховиків — облаштувати нові зупинки громадського транспорту та світлофорні об'єкти з заниженими бортами для людей з інвалідністю, а також покласти у новому сезоні вдосконалене дорожнє покриття.

Фото: Харківська міська рада
Фото: Харківська міська рада 

Нагадаємо, у серпні рух транспорту на вулиці Весніна заборонили. На початку травня на цій вулиці демонтували трамвайні колії. Наприкінці травня також на вулиці Мироносицькій частково зняли трамвайні колії. Демонтаж пояснили реконструкцією, яка передбачає розширення дороги. На Весніна мала залишитися одна трамвайна колія, на якій організують реверсивний рух.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.