Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Чашку - першачку. Жителів Харківщини просять підтримати дітей, які не зможуть піти до шкіл

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Першокласникам можна зробити подарунок і написати лист підтримки.

Жителям Близнюківської громади пропонують узяти участь в акції "Чашка доброти", аби підтримати першокласників знищених окупантами шкіл Борівської громади.

У цьому році до закладів освіти Борівщини мали б піти 54 першокласники. Однак їхні школи зруйновані через російські обстріли. Тому у Близнюківській громаді вирішили підтримати майбутніх учнів та провести акцію. Кожний може подарувати першокласнику горнятко та пенал і написати листа із підтримкою. Акція буде проходити до 1 вересня.

"Росіяни змогли знищити стіни, проте не здатні знищити волю українців до перемоги і поклик підтримувати один одного у скрутні часи. Ми пропонуємо кожному, хто має добре серце, придбати для однієї дитини з Борівщини гарне яскраве горнятко та пенал. А також — написати листа зі словами підтримки. Повірте, ваші побажання мають дуже велике значення", — зазначили у Близнюківській громаді.

Щоб узяти участь в акції та підтримати першокласника, потрібно звернутися за номером телефону: 050 700 99 99. Також можна прийти до Близнюківської селищної ради (15 кабінет).

Як писав KHARKIV Today, 7 липня Рада оборони Харківської області дозволила закладам освіти відновити традиційне офлайн навчання. Рішення стосується дитячих садочків, шкіл, вишів, коледжів. Поновити навчання офлайн зможуть лише ті заклади освіти, які виконають кілька обов'язкових умов.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.