Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Центр Харкова більш ніж на добу залишиться без води

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Холодну воду відключать у середу.

Співробітники "Харківводоканалу" проведуть планово-попереджувальний ремонт водопровідних мереж.

З 8:00 4 серпня до 12:00 5 серпня відключать холодну воду в частині Шевченківського та Київського районів. Про це повідомили у комунальному підприємстві "Харківводоканал".

Без води залишаться жителі частини Шевченківського району, обмеженої провулком Класичним, вулицею Клочківською, територією зоопарку, узвозом Клочківським, вулицею Клочківською, вулицею Космічною, проспектом Науки, вулицями Мінською, Саржинською, Рязанською, територією парку Горького, вулицею Сумською до провулка Класичного.

У частині Київського району холодної води не буде у провулку Театральному, на вулицях Потебні, Маршала Бажанова, Куликівській, у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут", вулиці Труфанова, узвозу Весніна, провулку Стельмаха, 2-му в'їзду Будівельному, 3-му в'їзду Челюскінців, 1-му Омському провулку, 2-му Омському провулку, вулиці Вологодській, Тахіаташській, в'їзду Вологодському, вулицях Вологодській, Омській, Пушкінській, на заводі "ФЕД", вулиці Сумській до провулка Театрального.

Адреси будинків, де припинять холодне водопостачання:

водаводаводаводаводаводаводаводаводавода

Як писав KHARKIV Today, 3 серпня холодної води не буде у частині Слобідського і Немишлянського районів через ремонт магістралі на вулиці Танкопія, 92. Адреси можна знайти тут.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.